Купувала порошок для прання Persil і залишилася не задоволеною і це ще легко сказано.Якість порошку жахливе,не відперає взагалі нічого.Мені спочатку взагалі здалося,що в пачці лимонна кислота і подекуди порошок,запах йоду.Зателефонувала до менеджера,сказали що так і має бути.Але не так сталося як гадалося.Не раджу замовляти.
Дякую продавцям за чудову роботу, за їхню ввічливість і оперативність. Всього найкращого цьому магазину.