все супер.рекомендую.
Деже хороший магазин. Всім рекомендую
Обираючи інтернет-магазин завжди орієнтуюся на цінову політику та позитивні відгуки. З-поміж усіх обрала цей магазин і "Patik", як виявилося,вони працюють "в парі". Отримавши своє замовлення можу з упевненістю РЕКОМЕНДУВАТИ цього продавця: товар в наявності, продавець ввічливий,ціни адекватні,доставка на високому рівні,все доїхало цілим. Магазину-вдячних клієнтів,а покупцям-вдалих покупок.
НАШІЙ УКРАЇНІ -МИРНОГО НЕБА!!!