Все добре. Але цей порошок їхав разом з рідким гелем. Коли гель витік через нещільно закриту кришку, картон намочився та розвалився. Дуже неприємно. Стільки людей працюють що все зробити як слід, а одне гидке каченя все зіпсує. Ще раз нагадую невеликий клаптик плівки 5х5см підкласти під кришку за щільно закрутить.