замовляла рідкий гель для прання, капсули, сипучий порошок,зубну пасту ополаскиватель в гранулах все упаковали хорошо, капсули доїхали не яка не лопнула бутилки з гелями були всі запечатані горлушко заклеїли скотчем над упаковкою товару постаралися ставлю 5 зірок Нова пошта доставка теж була супер продавця рекомендую тимпаче замовляю у цього продавця вже не перший раз дуже задоволена якістю і качеством товару і ціна дуже дуже приємлева
порошок був добре запакований, по якості ще не можу сказати , але з Хусту до Львова Укрпошта доставляли 10 днів!!!!! Напевне пішки несли або везли на санках,і на сайті писали що доставка безкоштовна, на відділенні довелось заплатити 25 грн , а так продавця рекомендую, не раз замовляли і будем ще !