Замовляли пральний порошок та рідке мило. Ввічлива косультант гнучко та оперативно вирішила питання відправки товару на зручних для нас умовах. Товар дуже гарно та дбайливо запакували і доставили в очікуваний термін. Вельми задоволені співпрацею з магазином, сподіваємось стати постійними клієнтами. РЕКОМЕНДУЄМО!!!
Дуже задоволена роботою цього магазину. Все робиться швидко і "на совість"!