Товар выслали быстро, только обидно, одна банка была раздавлена 😢
Замовила на 2300 грн,а каву не поклали дуже прикро,піть на здоров'я, більше замовлення не робитиму,
задоволена покупкою
Товар выслали быстро, только обидно, одна банка была раздавлена 😢