Спочатку мені 20 і тут бац і я радію черговій посилочці з хімією🤣. Дякую, замовляю вже не вперше і все на вищому рівні🤗
Все дуже сподобалося, дякую за швидку відправу і гарне обслуговування, буду замовляти ще.
Чесний. порядний продавець! Блискавичний зв'язок. Приємно працювати, без жодних проблем. Рекомендую всім ! Вдалих Вам продажів!