замовляла через пром оплату, порошок персил 10 кг, рідину для миття посуду 5 литрів, і біоактіватор для вуличного туалета. Спакували швидко, прислали, в коробці, дивлюся я на цю коробку і розумію, що щось не те, коробка замала, відкриваю на пошті, і зразу розумію, що не так, замість 5 литрів рідини для миття посуду, прийшла пляшка на 900 грам. Телефоную продавцю, кажу, що буду відмовлятися, бо замість 5 литрів, прийшло 900 гр. Но вони кажуть, ні ви в любому випадку забирайте, а ми будемо розбиратися, дивитися камери, і як позбиремося, повернемо вам різницю, я кажу, що я замовляла 5 литрів, і мені не треба ваша різниця. вони запропонували, що потім вишлють 5 литрів і пересилка за їх рохунок, но я не можу вірити на слова, тому і замовляла по пром оплаті. Кажу, давайте я відправляю її назад, а ви мені пришліть те, що я замовляла, вони не захотіли, а хотіли щоб я зараз забрала посилку. Я відмовилась. Гроши мені повернули. Дві зірочки дала за те що вислали швидко, і коли розмовляла по телефону, були ввічливі.
Но те ,що прислали намного дешевшу річ, чим я замовляла , це, я гадаю, обман! Дуже засмутилась.
Команда цього магазину просто супер. Швидке оформлення замовлення, швидке відправлення, якщо, навіть чогось немає у наявності, дівчатка швидко вирішують цю проблему. Дякую вам!!!