все чудово. Тільки з укр пошти чекала 9 днів доставку
все хорошо, кроме того ,что корм был совершенно не тот , что я заказала.
Замовляю не в перше. Дуже дякую.Ціна,якість на висоті.Буду замовлять завжди тут.