Гарні ціни, перетелефонували і запропонували замінити товар .. Дуже прикро, що не відправляєте на укр пошту по наложці... , а нова пошта здирає шалені гроші 🙁
Замовляю не перший раз. Як завжди, все добре!
Дуже задоволена, що знайшла цей магазин. Гарна якість продукції та суперові продавці!!!
замовлення роблю не вперший раз. все завжди на висоті!!!
Крем прикольний, гарно насичує шкіру, приємно пахне)
Продавцю респект!