Корзина
749 отзывов
Европейское качество товаров по низким ценам !ВЫБРАТЬ
Магазин товаров с Европы "Lime"
Производители
  • 23
  • 3
  • 1
Контакты
Магазин товаров с Европы "Lime"
УкраинаХарьковская областьХарьков
+380685401818
Яна менеджер
+380685401818

Антиперспіранти та дезодоранти.

Хто з нас не стикався хоч раз в житті з досить неприємною ситуацією, коли увійшовши в громадський транспорт або офісне приміщення, моментально хотів би вилетіти звідти пробкою, забувши про мету поїздки або важливі справи? Причина? Неймовірно відштовхуючий запах поту, який можна порівняти хіба що з огидним запахом від корівника, що розтягнувся на пару миль. Ну що ж, якщо ситуація вам, таки, знайома, то пояснювати, навіщо використовувати дезодорант немає ніякої необхідності. Однак, є ті, які є винуватцями "торжества", і цей текст їм напевно стане в нагоді, як і потреба купити дезодорант надалі.

Отже, почнемо з того, що всім, як правило, відомо. Кожна людина пітніє, незалежно від свого бажання. Сам піт запаху не має, і все було б здорово, якби не колонії бактерій, комфортно мешкають на поверхні шкіри, - саме продукти їх активної життєдіяльності надають шкірі неприємний аромат, а нам - істотний дискомфорт. Назовсім позбутися від поту не дано нікому, але успішно боротися з небажаним запахом може і повинен кожен, хто поважає себе і оточуючих. Для цих благородних цілей і були створені дезодоранти, які цілком успішно використовують мільярди людей в усьому світі.

Дезодоранти відносяться до косметичних засобів, їх прямим завданням є ефективна нейтралізація або ретельна маскування запаху поту, а також боротьба з підвищеним потовиділенням за рахунок вмісту в їх складі спеціальних дезінфікуючих та антибактеріальних речовин (спирт, триклозан, тальк і ін).

В даний час проводяться два види дезодорантів, - звичайні дезодоранти і дезодоранти-антиперсперант. Практично всі виробники випускають антиперсперант з алюмінієм в складі, закупорює пори, тому даний вид дезодоранту не завжди підходить для чутливої ​​шкіри. Прийнято вважати, що найбільш безпечні ті дезодоранти, які не містять спирт і шкідливі хімічні сполуки.
1 2