Корзина
749 отзывов
Европейское качество товаров по низким ценам !ВЫБРАТЬ
Магазин товаров с Европы "Lime"
Производители
  • 5
Контакты
Магазин товаров с Европы "Lime"
УкраинаХарьковская областьХарьков
+380685401818
Яна менеджер
+380685401818

Оливкова олія.

Оливкова олія - ​​те, що може зробити вашу їжу не тільки смачною, але й корисною.

При виборі потрібно врахувати кілька важливих характеристик. Буває оливкова олія рафінованим і нерафінованою. Перший варіант роблять, використовуючи високі температурні режими, що знижують його корисність. Цей вид підходить для смаження або запікання. Нерафінована оливкова олія - ​​дуже корисно для нашого здоров'я. Його можна використовувати не тільки як компонент їжі, а й як засіб догляду за волоссям і шкірою. Така заправка поліпшить травлення, перешкоджає старінню і є відмінним джерелом вітамінів.

Хорошим вибором буде масло, в складі якого написано «extra virgin», це означає, що в ньому збереглися всі корисні речовини при віджиманні. Також дивіться, що б в ньому не було ніяких хімічних розчинників, масло повинно робитися за допомогою механічного впливу

Не забудьте звернути увагу на кислотність. У рафінованої олії вона повинна бути 1,5%, у virgin - 2%, а extra virgin не більше 0,8%. Також на ринку товарів можна знайти варіанти з різними натуральними добавками: часник, лимон, перець. Така заправка додасть страві яскравих ноток смаку.

Купити якісну оливкову олію без хімічних розчинників можна в інтернет-магазині «Limme». З ним ви зможете приготувати смачні страви, додати в свій раціон багато корисних речовин і поліпшити здоров'я всієї родини.