Корзина
749 отзывов
Европейское качество товаров по низким ценам !ВЫБРАТЬ
Магазин товаров с Европы "Lime"
Производители
  • 3
  • 2
  • 1
  • 1
Контакты
Магазин товаров с Европы "Lime"
УкраинаХарьковская областьХарьков
+380685401818
Яна менеджер
+380685401818

Зубна паста, ополіскувачі.

Зубні пасти та ополіскувачі - відмінні засоби для підтримки гігієни зубів і порожнини рота. Сьогодні існує велика кількість таких товарів, щоб правильно підібрати товар потрібно враховувати власні потреби і переваги.

Так, більшість паст, які зустрічаються в магазинах, є лікувально-профілактичними. Також існують речовини, в яких міститься велика кількість фторидів і з'єднань кальцію. Вони призначені для профілактики карієсу і відновлення емалі.

Для боротьби з болем в яснах і їх кровоточивістю використовують пасти, в яких велика кількість лікарських рослин, ефірних масел.

Для відбілювання зубів підійдуть вироби, в яких містяться різні ферменти. Вони допомагають відмінно очистити емаль від нальоту.

Ополіскувачі також бувають різних видів і допомагають вони усунути різні проблеми

Так, є спеціальна речовина на відварі трав, підходить воно для того, що б умьшіть в порожнині енрта кількість бактерій.

Якщо ви побачили в складі ополіскувача цетилпіридиній хлорид, то купити його можна для зміцнення ясен і боротьби з нальотом.

Речовини в його складі є різні ефірні масла, які очистить ваші зуби і рот від різного роду мікробів, при цьому, не змінюючи мікрофлори рота.

Купити необхідні вам зубні пасти і ополіскувачі можна в інтернет-магазині «Lime». Такі засоби допоможуть вам не тільки ефективно очистити рот і зуби, а й подбають про їх здоров'я.