Корзина
749 отзывов
Европейское качество товаров по низким ценам !ВЫБРАТЬ
Магазин товаров с Европы "Lime"
Производители
  • 17
  • 11
  • 5
  • 5
  • 2
  • 1
Контакты
Магазин товаров с Европы "Lime"
УкраинаХарьковская областьХарьков
+380685401818
Яна менеджер
+380685401818

Ополіскувачі та кондиціонери для білизни.

 

Кондиціонери та ополіскувачі для білизни стали незамінними в господарстві. Якщо ви вважаєте такі кошти марною тратою грошей, то це дуже неправильно, оскільки вони навпаки допомагають зберегти якість вашої речі після прання. Великий асортимент різний ополаскивателей і кондиціонерів можна знайти в інтернет-магазині «Lime».

 

Такі засоби зроблять білизну більш м'якою, тому після сушки, воно буде ще приємніше до тіла. Особливо добре вони підійдуть для махрових виробів, одягу з вовни. Також після ополіскувача, одяг не потрібно прати в чистій воді. Просто після прання можна прополоскати її і вже після сушки ви побачите позитивний ефект.

Крім того, після таких засобів ваш одяг буде добре пахнути. Також якщо ви хочете, щоб ваш одяг прослужила вам довше - користуйтеся кондиціонерами, вони допоможуть зробити колір одягу більш стійким.

У складі таких коштів є ПАР (поверхнево-активні речовини), завдяки яким на поверхні одягу виникає спеціальна захисна плівка. Вона допомагає одягуі відштовхувати бруд, тому вона не проникає глибоко в тканину і її легше відіпрати.

Також кондиціонери та ополіскувачі допоможуть створити на одязі антистатичний ефект: речі перестають електризуватися.

 

Вибрати хороший кондиціонер або ополіскувач для свого одягу можна в інтернет-магазині «Lime». Доброю несподіванкою для вас стане не тільки великий асортимент товару, а й доступні ціни.

1 2